• Telefon +420 608 002 955
Ing. Karla Pomezná

Ing. Karla Pomezná

Lektor

Po studiu na VŠE v Praze jsem začala pracovat na pozici ekonom. Později jsem působila jako středoškolská učitelka odborných ekonomických předmětů. Na střední škole jsem se věnovala i prakticky orientovanému vzdělávání studentů učení podnikatelských dovedností ve fiktivních firmách, zapojených do CEFIF v Praze. Tuto práci jsem mohla vykonávat, neboť jsem se neustále pohybovala v podnikatelském prostředí. Podílela jsem se i na psaní skript pro studenty v těchto firmách zaměřených na podnikatelskou praxi, marketing a účetnictví, kde jsem uplatnila své veškeré znalosti a dovednosti týkající se podnikatelské činnosti včetně vedení účetnictví, které jsem si oblíbila pro jeho logičnost, jako zdroj informací vypovídající o hospodaření daného subjektu.

Ve své účetní praxi, kterou vykonávám od roku 1992, zpracovávám účetnictví jak obchodním společnostem, tak i OSVČ. Věnuji se i externímu vedení účetnictví pro drobné podnikatele, kteří požadují ekonomické výstupy pouze několikrát do roka. Při své práci využívám i nabytých zkušeností z výkonu správce konkursní podstaty.

V lektorské činnosti, které se věnuje od roku 2018, jsem vždy nejvíce potěšena, jak se účastníci kurzu dokážou posunout ve svých znalostech a jak je i v kurzech aplikují na činnosti ze své praxe.  Vím, že tato práce má smysl, mám ji ráda, neboť také po absolvování kurzu vidím, že jsou absolventi kurzu spokojeni sami se sebou, s tím, co zvládli a mají motivaci ke svému dalšímu profesnímu růstu.

AV Economics s.r.o