• Telefon +420 608 002 955
Ing. Karla Pomezná

Ing. Karla Pomezná

Lektor

Po studiu na VŠE v Praze jsem začala pracovat na pozici ekonom. Později jsem působila jako středoškolská učitelka odborných ekonomických předmětů. Na střední škole jsem se věnovala i prakticky orientovanému vzdělávání studentů učení podnikatelských dovedností ve fiktivních firmách, zapojených do CEFIF v Praze. Tuto práci jsem mohla vykonávat, neboť jsem se neustále pohybovala v podnikatelském prostředí. Podílela jsem se i na psaní skript pro studenty v těchto firmách zaměřených na podnikatelskou praxi, marketing a účetnictví, kde jsem uplatnila své veškeré znalosti a dovednosti týkající se podnikatelské činnosti včetně vedení účetnictví, které jsem si oblíbila pro jeho logičnost, jako zdroj informací vypovídající o hospodaření daného subjektu.

Ve své účetní praxi, kterou vykonávám od roku 1992, zpracovávám účetnictví jak obchodním společnostem, tak i OSVČ. Věnuji se i externímu vedení účetnictví pro drobné podnikatele, kteří požadují ekonomické výstupy pouze několikrát do roka. Při své práci využívám i nabytých zkušeností z výkonu správce konkursní podstaty.

V lektorské činnosti, které se věnuje od roku 2018, jsem vždy nejvíce potěšena, jak se účastníci kurzu dokážou posunout ve svých znalostech a jak je i v kurzech aplikují na činnosti ze své praxe.  Vím, že tato práce má smysl, mám ji ráda, neboť také po absolvování kurzu vidím, že jsou absolventi kurzu spokojeni sami se sebou, s tím, co zvládli a mají motivaci ke svému dalšímu profesnímu růstu.

AV Economics s.r.o
Google recenze

Ondřej Novák

Google recenze

Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a příjemný přístup k výuce i ke studentům od paní lektorky ing. Pomezné. Kurz byl pro mě velmi přehledný a přínosný. Velmi doporučuji . Ještě jednou děkuji Nováková

Google recenze

Jana Vymazalova

Google recenze

Absolvovala jsem kurz účetnictví u této společnosti, kdy jsem začínala s částečnými vědomostmi. Je to velmi nabitý kurz, kde se nevyplatí "nedávat pozor", ale lektorka p. Pomezná je i při rychlosti výuky trpělivá a znovu vysvětluje, když něco není jasné. Použité materiály k výuce jsme využili všechny, i nějaké navíc, když bylo potřeba. I když jsem se trochu bála online výuky, byla jsem spokojená a ráda budu pokračovat v navazujících kurzech.

Google recenze

Jitka Lacmanová

Google recenze

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Karle Pomezné za velmi kvalitní vedení on-line kurzu Účetnictví a daňová evidence. Paní Pomezná je velmi empatická a trpělivá lektorka. O jejích kvalitách není pochyb. Zakládá si na tom, aby absolvent vše dobře pochopil. Chtěla bych jí tímto poděkovat za znalosti, které mi na kurzu předala.

Google recenze

Nataliia Shchetynina

Google recenze

Dobrý den, jsem z Ukrajiny, kde jsem pracovala jako účetní. Základy účetnictví a zákonů v ČR pro mě objevila paní Pomezná. Chci poděkovat Vaší škole a osobně paní Karle Pomezné za možnost studovat české účetnictví. Školení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, paní Karla Pomezná vysvětlila všechny informace srozumitelnou formou. Hodně jsme procvičovali, všichni studenti měli možnost si nabyté znalosti ihned procvičit. Ráda budu pokračovat ve studiu u Karly Pomezné.

Google recenze

Martina Ekrtová

Google recenze

Mám za sebou víkendový kurz - Účetní s výpočetní technikou. Naší učitelkou byla Ing. Karla Pomezná a díky ní se mi za půl roku trvání kurzu podařilo účetnictví pochopit a správně i účtovat, tak jako za celé 4 roky ve škole ne, což se odrazilo i v úspešnosti u závěrečné zkoušky. Tímto chci poděkovat jí i celé av-economics za takový přístup a už se těším na další kurz.

Google recenze

petulinka123

Google recenze

Moc děkuji všem lektorům, kteří mě provedli kurzem účetnictví, daňová evidence, mzdy a daně. Ing. Karla Pomezná, Ing. Gabriela Černá a pan Martin Kohn jsou úžasní a dokážou vysvětlit vše i naprostým laiků a účetnictvím nepolíbených jedincům.

Google recenze

Veronika Borlová

Google recenze

kurz účetnictví s paní Karlou Pomeznou byl skvělý, paní Karla se skutečně snaží vysvětlit látku co nejlépe, opakovaně a do detailu. Druhý Kurz - Mzdový specialista byl s panem M.Kohnem, nemohu jinak než chválit, zde jsem se setkala nejen s teorií ale s mnoha příklady z praxe. Způsob, jakým své hodiny vedl byl velmi příjemný amohu jen doporučit.

Google recenze

Ali Horakova

Google recenze

Především díky osobnosti a znalostem paní lektorky Pomezné, byl kurz velmi příjemně stráveným časem. Nejprve jsem se obávala jak může fungovat on-line kurz. Nakonec jsem za něj byla ráda. V pohodlí domova jsme se setkávaly (samé ženy) dvakrát týdně v milé a přátelské atmosféře. Množství probrané látky bylo veliké, ale díky paní lektorce jsme vše zvládly a za sebe mohu říct, že jsem nakoukla do tajů účetnictví. Myslím, že kurz poskytl velmi dobré základy pro další vzdělávání.

Ostatní lektoři

Nechte se hýčkat našimi lektory, kteří se o vás postarají a hravě vás naučí účetní a daňovou problematiku. Budou k vám přistupovat individuálně a pomůžou vám s každou složitostí. Podívejte se, kdo všechno tvoří náš tým lektorů.