• Telefon +420 608 002 955

Marta Dolinská: Z administrativní pracovnice jsem se posunula na účetní

Tři roky jsem strávila v kanceláři jako administrativní pracovnice a fakturantka. Žádná nuda, ale řekněme, že to pro mě nebyla žádná velká výzva. Pak ale paní Svobodová odešla do důchodu a já měla možnost převzít po ní účetní agendu.

Sviteková: Myslela jsem, že se účetnictví nenaučím, teď už díky kurzu pracuji jako účetní

Účetnictví pro mě vždycky bylo spíš strašákem než srozumitelnou disciplínou. Přesto jsem se odhodlala k rekvalifikačnímu kurzu, i když jsem si nebyla vůbec jistá, zda zvládnu pochopit účetní, mzdovou a daňovou problematiku. Naštěstí jsem se mýlila!

Tereza Nová: 20 let v administrativě a pak vyhazov, účetnictví jako nová nový začátek

Poslední dobou jsem se cítila ztracená. Po dvaceti letech v administrativě v jedné firmě mi oznámili zrušení mé pozice.

Anna: Za pouhé 2 měsíce po absolvování kurzu jsem si našla práci účetní

Absolvovala jsem kurz Účetnictví a daňová evidence u společnosti AV-Economics.

Ilona: I v 50 letech se dá začít znovu

Mé jméno je Ilona a je mi 50 let. Po mnoha letech práce v jiném oboru, konkrétně administrativa jsem se ocitla bez práce. Firma, ve které jsem pracovala, prošla restrukturalizací a byla jsem propuštěna.

Petr Malenský: Z IT oboru k účetnímu, jak jsem změnil svou kariéru

Vždy jsem měl zájem o účetnictví, ale mé profesní dovednosti se soustředily jinam. Pracoval jsem v IT oboru, ale touha stát se účetním mě nikdy nepřešla.

Anežka Harasímová: Proč jsem si vybrala kurz účetnictví, daňové evidence, mezd a daní s výpočetní technikou u av-economics?

Moje předešlé středoškolské a vysokoškolské vzdělání mi práci, kterou bych mohla a chtěla vykonávat, momentálně neumožňovalo.

Hana Krátká: Jak jsem znovu objevila svou profesní cestu s AV-Economics

Po dlouhých letech, kdy jsem se věnovala rodině a domácnosti, jsem se rozhodla, že je čas vrátit se do pracovního života. Ale nebylo to tak snadné, jak jsem si představovala.

Lucie Holcmanová: Jak jsem se vydala na cestu k účetnímu snu

Před časem jsem stála na životní křižovatce a rozhodovala se, kam se vydat. Od mala mne zajímaly čísla a účetnictví mne tak nějak na škole bavilo, dokonce jsem z něj skládala maturitní zkoušku.

Jana Schánělcová: Jak jsem posílila své účetní dovednosti

V loňském roce se mi naskytla jedinečná příležitost posunout svou kariéru v naší firmě na novou úroveň, když jsem na základě výběrového řízení získala pozici pomocné účetní vedle naší hlavní p. účetní.