• Telefon +420 608 002 955
Ing. Lenka Krulišová

Ing. Lenka Krulišová

Lektor

Jsem zkušená lektorka s více než 30 lety praxe v oblasti účetnictví, mzdového a daňového poradenství. S vášní a nadšením předávám své rozsáhlé znalosti studentům a pomáhám jim rozvíjet jejich dovednosti v těchto oblastech. Mým cílem je nejen předávat teoretické základy, ale hlavně podporovat praktické porozumění a aplikaci konkrétních postupů. Mám radost, když vidím pokroky a úspěchy svých studentů, protože věřím, že jejich růst je klíčem k budoucímu uplatnění.

Zaměřuji se na každého mého studenta, pro mě je velmi zásadní, aby studenti z mých kurzů odcházeli do pracovního života plných informací. Sama vím, jaké jsou začátky těžké, o to více se snažím, aby byli lépe připraveni. Kdo si vybere účetnictví, mzdy a daně, je to nekončící proces učení. Stále musíte být v obraze, být erudováni a zajímat se o novinky v oblasti legislativy. Ta nám dává hodně zabrat. Pokud to ale zvládnete, máte na růžích ustláno.

Těším se na setkání s vámi a společnou cestu k profesnímu rozvoji."

AV Economics s.r.o

Ostatní lektoři

Nechte se hýčkat našimi lektory, kteří se o vás postarají a hravě vás naučí účetní a daňovou problematiku. Budou k vám přistupovat individuálně a pomůžou vám s každou složitostí. Podívejte se, kdo všechno tvoří náš tým lektorů.