• Telefon +420 608 002 955
Mgr. Radka Kučerová

Mgr. Radka Kučerová

Lektor

Jako bývalá kariérová poradkyně pro neziskové organizace v Jihomoravském kraji s více než 5 lety zkušeností, mám bohaté zkušenosti s vedením poradenské kanceláře a realizací stovky setkání pro různorodou veřejnost. Specializuji se na zážitkové kariérové poradenství, využívám sebepoznávací a motivační aktivity a jsem zapálená pro práci s klienty všech věkových skupin. Má praxe zahrnuje práci ve školství, projektových firmách a neziskových organizacích, což mi umožňuje nabídnout všestranně osobitý přístup ke každému klientovi. Kariérové poradenství pro mě představuje tvůrčí proces, kde jsem průvodcem klienta na jeho cestě k samostatnosti, změně myšlení a k odvaze realizovat klíčové kroky ve svém životě. Využívám moderní technologie pro konzultace v on-line prostředí, což rozšiřuje moje možnosti pomoci ještě širší skupině klientů.

Dlouhodobě se věnuji také začínajícím podnikatelům, kteří chtějí prorazit na trhu. Vytváříme podnikatelské plány, aktivity a záměr, řešíme, jak se správně propagovat, jaké používat marketingové nástroje, jak si vytvořit marketingovou strategii a celkově jak fungovat a vytvářet si stabilní a prosperující podnikání. Baví mě sledovat proces a cestu každého podnikatele, jak začínal a kde je dnes a jsem nejvíce šťastná, když vidím, že jsem dopomohla ke snu danému člověku. Mezi mé klienty patří lidé na Úřadu práce, jednotlivci OSVČ, firmy a jejich další růst nebo nakopnutí businessu a všechny, kdo mají zájem začít podnikat, ale neví, co to vše obnáší.

AV Economics s.r.o

Ostatní lektoři

Nechte se hýčkat našimi lektory, kteří se o vás postarají a hravě vás naučí účetní a daňovou problematiku. Budou k vám přistupovat individuálně a pomůžou vám s každou složitostí. Podívejte se, kdo všechno tvoří náš tým lektorů.