• Telefon +420 608 002 955
Bc. Dagmar Sobotíková

Bc. Dagmar Sobotíková

Lektor

Účetnictví mě provází už 20 let a mohu říct, že to je obor, kde se neustále učíte novým informacím. S účetnictvím jsem začala od svých studentských let, poté si prošla zaměstnaneckou cestu účetní a v současnosti pracuji jako samostatná účetní pro několik firem. Během praxe si projdete různými nástrahami, na které je dobré být připraven. Jsem potom moc ráda, že takové znalosti mohu předat lidem ve svých kurzech a skutečně je naučit podstatu účetnictví od základů až po pokročilejší záležitosti. Líbí se mně profesní růst každého mého uchazeče.

AV Economics s.r.o
Google recenze

Michaela Vitásková

Google recenze

Měla jsem tu možnost u Vás absolvovat kurz účetnictví a daňové evidence s paní Sobotíkovou a daňového specialistu s panem Šlitrem a musím říci, že jsem nemohla mít lepší lektory. Paní Sobotíková by účetnictví naučila snad úplně kohokoliv, vždy odpověděla a vysvětlila vše co jsem potřebovala z praxe, získala jsem i informace, které nám běžná školní výuka nikdy nedala. A pan Šlitr je prostě člověk na svém místě. Měla jsem z kurzu strach, protože mi daně na škole zkazil špatný učitel. Ovšem díky přístupu pana Šlitra jsem si k nim opět našla cestu. Nečeká Vás sáhodlouhé čtení paragrafů, naopak vše vysvětleno na případech z praxe. Doufám, že se s ním snad ještě třeba potkám na mzdách, o kterých ještě uvažuji. 🙂

Google recenze

Kateřina Neumannová

Google recenze

Veliké díky patří paní Sobotíkové - opravdu úžasná lektorka, která vše skvěle vysvětlí a vždy pomůže. Propracované prezentace, podklady navíc, vždy ochotná. Říkala i její zkušenosti z praxe, takže super!

Google recenze

Marcela Zajícová

Google recenze

U společnosti AV-economics jsem absolvovala kurz účetnictví. S výběrem jsem velmi spokojená, kurz splnil mé očekávání. Velké poděkování patří zejména paní lektorce Sobotíkové za profesionální přístup, trpělivost a ochotu..Doporučuji!!!

Google recenze

Kateřina Svobodová

Google recenze

Absolvovala jsem kurz účetnictví a daňové evidence a jsem velmi spokojená, kurz splnil má očekávání. Komunikace s firmou i paní lektorkou byla bezproblémová. Paní Dagmar Sobotíková je skvělá, lidská, ale zároveň naprosto profesionální. Na závěrečný test jsem byla z lekcí velmi dobře připravená.

Google recenze

Helena Mikova

Google recenze

Dobrý den, tímto děkuji paní Bc. Dagmar Sobotíkové za její práci, trpělivost při vysvětlování účetních případů, což opravdu není lehký úkol i pro studenty jakým jsem já, která vede daňovou evidenci a učím se chápat celou problematiku "Účetnictví" ze zcela jiného úhlu pohledu. Paní Dagmar si velice vážím a jsem vděčná, že jsem měla tu čest účastnit se jejího kurzu účetnictví. Přeji všem studentům právě takto úžasného lektora a nebojte se na cokoli zeptat, paní Dagmar Vám bez rozdílu ráda odpoví. Já osobně ještě budu pokračovat s kurzem počítačů a již se nemohu dočkat, co nového mě čeká. Podle mého názoru, není důležité kolik je Vám právě let, ale důležitá je chuť učit se stále něco nového, protože to co máme v hlavě, nám nikdo nevezme a právě společnost AV Economics je opravdu správná volba

Google recenze

Aneta Š.

Google recenze

Velké dík patří paní Sobotíkové, která mě kurzem Účetnictví provázela. Oceňuji její skvělý přístup, její ochotu vše srozumitelně vysvětlit a trpělivost, se kterou hodiny vedla. U nelehkých témat neměla problém vrátit se a projít s námi danou látku znovu. Celkově se výuka nesla ve velmi příjemné atmosféře. Určitě doporučuji.

Google recenze

Iveta Hlinkova

Google recenze

Prvoplánově jsem se přihlásila na kurz podvojného účetnictví prezenční formou. Když mi bylo oznámeno, že se otevírá kurz jedině on-line, ne moc se mi do toho chtělo :-). Mýlila jsem se. Kurz pod vedením paní lektorky Dagmar Sobotíkové byl maximálně profesionální, ale zároveň i lidský, trpělivý (a to určitě nebylo mnohokrát jednoduché) a hlavně srozumitelně vysvětlen každý blok učiva. DĚKUJI :-)

Google recenze

Barbora H.

Google recenze

Velmi děkuji, konkrétně paní Sobotíkové (lektorka) o absolutně profesionální, vstřícný a hlavně trpělivý přístup ke školení a studentům. Pro začátek jsem si vybrala základní účetnictví (podvojné), ale už teď vím, že si objednám další kurzy. Přístup této společnosti ke školení ale dle mého soudu je tak příjemný, že nemám důvod měnit poskytovatele kurzů. Mohu všem jedině doporučit. Já sama osobně se ještě vrátím. DĚKUJI

Ostatní lektoři

Nechte se hýčkat našimi lektory, kteří se o vás postarají a hravě vás naučí účetní a daňovou problematiku. Budou k vám přistupovat individuálně a pomůžou vám s každou složitostí. Podívejte se, kdo všechno tvoří náš tým lektorů.