• Telefon +420 608 002 955
Ing. Helena Sasová

Ing. Helena Sasová

Lektor

Zabývám se účetnictvím a daněmi, a to jak pro podniky, tak pro neziskové organizace, již více než 20 let. Můj zájem o tyto obory byl poprvé probuzen na střední ekonomické škole, kde vynikající učitelky uměly složitou látku přiblížit srozumitelně a ukázaly mi, že účetnictví a ekonomika vyžadují hlubší porozumění, než jen zapamatování si pravidel. Během vysokoškolských studií jsem k ekonomickému zaměření přidala i technické, což mi umožnilo přistupovat k ekonomickým problémům logičtěji. Svou kariéru jsem postupně rozvíjela od pozic účetní přes ekonoma až po finanční ředitelku, a také jsem se věnovala výuce na středních a vyšších odborných školách.

Ve výuce kladu důraz na praktické pochopení účetnictví, využívám názorné příklady, abych studentům pomohla lépe pochopit, jak účetnictví funguje a proč je klíčové pro úspěch každé firmy. Velkou radost mi přináší sledovat pokrok studentů a jejich následný úspěch v oblasti účetnictví.

AV Economics s.r.o
Google recenze

Eliška Tomečková

Google recenze

Paní lektorka byla naprosto skvělá, kurz mě moc bavil a myslím si, že mi dal skvělý základ pro účtování. U jiné společnosti jsem absolvovala kurz mzdové účetní, který byl více zaměřen na propočítávání, mohu tedy kurzy porovnat. Oceňuji, že paní lektorka nás chtěla vše naučit tak, abychom pochopily s ostatními účastnicemi základní principy, nesoustředila se pouze na “strojové propočítávání” příkladů bez toho, aniž bychom nevěděly, co děláme. Do kurzu jsem se přihlásila, protože jsem chtěla vědět, jak funguje účetnictví, co a kam se účtuje, chápat vše v souvislostech. Kurz předčil má očekávání! Obávala jsem se online verze a musím říct, že jsem ráda, že jste mi ji nabídli, vyhovovala mi více než setkávání se v učebně.

Ostatní lektoři

Nechte se hýčkat našimi lektory, kteří se o vás postarají a hravě vás naučí účetní a daňovou problematiku. Budou k vám přistupovat individuálně a pomůžou vám s každou složitostí. Podívejte se, kdo všechno tvoří náš tým lektorů.