• Telefon +420 608 002 955

Náš příběh

„Předáváním znalostí plním sny. Sobě i druhým. Vždycky jsem chtěl přispívat ke kvalitnějšímu vzdělávání v oboru. Abych ukázal budoucím kolegyním a kolegům, že účetnictví, mzdy, daně a ekonomika jsou zajímavým a prestižním oborem. Oborem, ke kterému chovám lásku,“ říká náš jednatel Ing. Miroslav Šlitr, profesor a lektor.

S touto myšlenkou předáváme znalosti a zkušenosti z oboru již od roku 2011. A to potvrzují i naši absolventi. Usnadňujeme jim cestu k lepší práci nebo jim pomáháme na startu podnikání. Přihlaste se na naše kurzy a otevřete si dveře k lepší budoucnosti.

Náš tým fotografie

Naše hodnoty

Osobní přístup ke každému našemu studentovi je klíč ke kvalitě vzdělávání. Naši absolventi umí získané znalosti použít ihned v praxi. Záleží nám na dostupnosti vzdělávání v oboru pro každého bez ohledu na jeho stávající zkušenosti nebo finanční situaci.

 • 2011

  vznik firmy

 • 34

  počet aktuálních kurzů

 • 13 učeben

  celá ČR

 • 13000+

  spokojených absolventů

Majitelke společnosti foto
Marks

Na základě dlouhodobé analýzy celého týmu vám přinášíme jako jediní v České republice různé formy výuky účetnictví, mezd a daní. Naslouchali jsme vám a na základě toho vytvořili kombinaci kurzů podle vašich přání a potřeb. Můžete s námi studovat formou, kterou máte rádi a časem, který zrovna potřebujete. Těšíme se na všechny v kurzech a věříme, že budete spokojeni.

Kateřina Kohoutová

Majitelka společnosti