Účetní a daňové vzdělávání


AV-economics, s.r.o. se zabývá vzdělávací činností pořádáním rekvalifikačních kurzů, kurzů a seminářů s tématy podvojného účetnictví, daňové evidence, personalistiky, mzdového účetnictví,daní, marketingu, managementu a IT technologie. Nabízíme také roční pomaturitní studium, řízenou praxi a studium pomocí e-learingu.

Naše výhoda

Možnost konzultací probraných témat – bez omezení po ukončení kurzu nabízíme možnost konzultace zdarma

Vzdělávací kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky.

Náš lektorský tým se skládá z odborníků s vlastní praxí a je stabilní.

Většinu vzdělávacích kurzů se stejným obsahem pořádáme v několika časových variantách – dopoledne, odpoledne a o víkendu.

Skripta obsahují přesně stejné okruhy s probíranou látkou, takže posluchač nemusí složitě hledat v učebnicích právě probírané téma.

Naše společnost se nesoustřeďuje na určitý segment, ale našimi zákazníky jsou jak živnostníci, střední a velké obchodní společnosti, tak i organizace státního sektoru – příspěvkové organizace, organizační složky státu, úřady a instituce ze všech oborů a z celé ČR. Našimi zákazníky jsou i soukromé a státní školy. Zajišťujeme i vzdělávání v rámci veřejných zakázek a projektů z ESF, kde máme až 80 % úspěšnost.

Dále zajišťuje komplexní vedení účetnictví firem, a to jak podvojného, tak i daňovou evidenci. Zajišťujeme vedení mzdové agendy a poskytujeme účetní a daňové poradenství, které je pro naše klienty v oblasti vedení a zpracování účetnictví zcela zdarma.

Naše cena je kompletní bez další doplňkových úhrad a s pojištěním. Ne všechny firmy a živnostníci v této oblasti ho mají.


Blížící se kurzy

Účetnictví
delka: 120 hodin
Účetnictví
delka: 120 hodin
Účetní a mzdový specialista
delka: 200 hodin
Účetní a mzdový specialista
delka: 200 hodin
Mzdové účetnictví
delka: 80 hodin
Mzdové účetnictví
delka: 80 hodin